TRADITION

Naša kolekcia Tradition je inšpirovaná tradičným vzorom „pepita“, ktorý sa často vyskytuje vo svete módy.
Vedela si, že tento vzor pochádza zo Škótska 19. storočia? Pôvodne to bol charakteristický vzor vlneného odevu pastierov, ktorý sa neskôr stal symbolom bohatstva. Do módy priniesol Chanel, bol prvýkrát vyrobený ako dámske oblečenie v šesťdesiatych rokoch minulého storočia.
Prvým veľkým trendom na jar 2022 bol oživený vzor „pepita“, ktorý je teraz prítomný na každom prednej strane od minisukne až po lyžiarsky overal. Tak teraz sme ti priniesli klasickú vzorkovnicu vlnenej látky zo super pohodlného fitness materiálu. Neustále sa opakujúci vzor sme prepracovali, aby sa z neho stal náš najobľúbenejší fitness štýl, ktorý možno bezpečne nosiť aj mimo posilňovne a nosiť v nespočetných kombináciách.
Samotný vzor pepita je silný a charakteristický a celkový efekt je mimoriadne elegantný. Dajú sa perfektne navzájom kombinovať, dokonca aj v jednofarebnej čiernej a bielej.
Je dobré vedieť, že vzor pepita sa zvýrazňuje a niekedy môže zosilniť, najmä ak je vzor príliš veľký. Preto sme zvolili tú najoptimálnejšiu veľkosť. Nie je príliš malý, takže vzor zostáva odnímateľný a má optimálnu veľkosť, aby dokonale reprodukoval telesné proporcie. Napriek tomu, ak máš pocit, že máš malé prsia a príliš široké boky, radšej si oblečte fitness topy so vzorom pepita: croptop, fitness top alebo si vyber naše fitness topy s krátkym či dlhým rukávom. Ak sa ti naopak zdá, že sú boky príliš úzke, môžeš prísť vo fitness legínach so vzorom alebo v bermudách.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Žiadne produkty v košíku.
0