O nás

O nás

Našou úprimnou snahou je, aby každá, kto si u nás zakúpi fitness oblečenie, bola po všetkých stránkach maximálne spokojná.
Cieľom je, aby sme dokázali splniť čo najširšie spektrum požiadaviek pri zachovaní bezchybnej kvality. Pri navrhovaní nášho oblečenia je okrem dizajnu hlavným aspektom funkčnosť a pohodlie, aby sa okrem veľmi príjemného nosenia snúbil aj naozaj pútavý vzhľad. Všetky kusy v našich kolekciách sú modelované podľa starostlivého dizajnu, testované po skúšobnej výrobe a v prípade potreby ďalej zušľachtené, aby sa zabezpečili bezchybné výsledky.

Naše materiály sú špeciálne látky na fitness oblečenie. Tieto textílie majú mikrobunkovú štruktúru a jedinečné materiálové zloženie. Tieto faktory určujú ich základné vlastnosti, vďaka ktorým sú skutočne vhodné na tréning. Vďaka svojim vlastnostiam sú priedušné, odvlhčujúce, termoregulačné a následne rýchlo schnú. Vďaka vysokému obsahu elastanu sú mimoriadne pružné a zaisťujú pohodlie pri sledovaní línie tela počas používania. Okrem svojich špeciálnych vlastností si tieto materiály po dlhodobom používaní, aj po mnohých praniach, zachovávajú farbu a tvar, nevláknia sa a nenaťahujú sa.

Rôzne fitness trendy a typy cvišení majú tiež rôzne špeciálne potreby na oblečenie. Preto sme okrem klasických fitness kúskov vytvorili aj špeciálne kolekcie. Tak sa zrodili tieto modely pre milovníkov tanca, behu, či dokonca jógy. Samozrejme, hranice nie sú ostré, keďže v podstate každý kúsok je vyrobený z fitnes materiálu, v skutočnosti je pri výbere oblečenia skôr určujúcim faktorom individuálny štýl. 

Teraz môžeš urobiť svoj vzhľad jedinečným zo stoviek rôznych modelov. 

Úprimne dúfam, že v našom oblečení nájdeš také, ktoré bude vyhovovať tvojmu vkusu a že čoskoro budeš našou spokojnou zákazníčkou!

Naše malé logo nie je náhoda, pretože vyjadruje, že máme v tom srdce, dušu!
Prajeme Ti efektívne cvičenie, pevné zdravie a veľa radosti! Úprimne dúfame, že zažijete pocit, ktorý inšpiroval náš slogan:
INDI-GO STYLE… aby si sa tešila na tréningy!

Žiadne produkty v košíku.
0